June 4, 2025 09:00

Genesys Future of CX

Voordorpsedijk 28b, 3737 BK Groenekan

Leading in the Experience Economy

• Verbind met vakgenoten
• Krijg inzichten van branche-experts
• Luister naar verhalen van klanten

Registreer nu voor 27 mei!

Fort Voordorp, Voordorpsedijk 28b, 3737 BK Groenekan, Netherlands

Get directions

Registreer nu voor 27 mei!

Bedankt voor je registratie voor ons evenement. Dit is niet uw bevestiging. Houd een e-mail van Genesys in de gaten ter bevestiging van uw registratie.

Genesys behoudt zich het recht voor om inschrijvingen te annuleren indien nodig.

 

Historie 05

Genesys Future of CX woensdag 4 juni 2025

We nodigen u van harte uit voor Genesys Future of CX, dat plaatsvindt op 4 juni 2025 in Fort Voordorp in Groenekan. Dit evenement biedt een geweldige kans om in contact te komen met branchegenoten, te leren van experts en inspirerende klantcases te horen.

Het thema van dit jaar, “Leading in the Experience Economy”, zal benadrukken hoe empathie, AI en automatisering uitzonderlijke ervaringen kunnen creëren voor zowel klanten als werknemers. Ontdek hoe u kunt leiden in de Experience Economy, up-to-date kunt blijven en de klantervaring kunt leveren die uw klanten verwachten.

Let op: in eerste instantie hebben we een limiet van 4 deelnemers per klant, dus coördineer aanwezigheid met uw collega’s.

Scroll naar beneden op deze pagina en bekijk onze agenda en sprekers.

Heeft u een vraag? Stuur een e-mail naar lex.oosterhoff@genesys.com

Agenda

Wednesday, 04 June 2025

09:00 – 09:30

Inloop met koffie en thee

09:30 – 09:45

Opening

Begin de dag met Michel Delfosse die het Genesys Future of CX event zal openen.

09:45 – 10:45

De Experience Economy: Ontwikkelingen en Innovatie voor een Succesvolle Toekomst

De wereld van klanten, medewerkers en technologie verandert razendsnel. Stilstaan is geen optie, innovatie en differentiatie zijn noodzakelijk. De Experience economy is in volle gang, wat is dat en moet ik daar bang of enthousiast voor zijn. Welke trends zijn nog meer relevant en hoe gebruik ik AI om mijn personeel beter en prettiger te laten werken.

Merijn te Booij, CX Explorer, DutchRed Consulting

10:45 – 11:15

Koffie Break

11:15 – 12:00

Customer Panel

Moderator: Jeroen Machiels, Director Solution Consulting, Genesys

12:00 – 13:15

Lunch

13:15 – 14:00

Breakout 1: Deep Dive into Genesys Technical Innovations

13:15 – 14:00

Breakout 2: Unlocking Business Value

14:00 – 14:30

Netwerk Break

14:30 – 15:15

Breakout 3 - Roundtable WEM [EN]

Tijdens deze sessie is de voertaal engels

Thomas Weschke, Cloud Solution Architect, Genesys

 

14:30 – 15:15

Breakout 4 - Interactieve Roundtables met Solutions Consultants

Doe mee met onze Solutions Consultants voor een dynamische en informatieve sessie waarin elke solution consultant aan tafel een specifiek Genesys onderwerp behandeld. De deelnemers hebben de unieke kans om elke 10 minuten van tafel te wisselen en hun vragen direct aan de experts te stellen.

15:15 – 16:00

Afsluitende Keynote

Kom naar een inspirerende afsluitende keynote over High Tech & High Touch. Ontdek hoe digitale vooruitgang de klantervaring en persoonlijke service kan verbeteren en vertrouwen kan opbouwen. Leer om digitale interacties menselijker te maken en slim af te wisselen tussen menselijke en machinale samenwerking.

Anders Janssen, Managing Director van The House of Marketing

16:00 – 16:15

Afsluiting

Sluit de dag af met Michel Delfosse

16:15 – 17:30

Drankjes & Hapjes

Speakers

Michel Delfosse

Michel Delfosse

CX Advisor Director Benelux, Genesys

Merijn te Booij

Merijn te Booij

CX Explorer, DutchRed Consulting

Jeroen Machiels

Jeroen Machiels

Director Solution Consulting, Genesys

Thomas Weschke

Thomas Weschke

Cloud Solution Architect, Genesys

Anders Janssen

Anders Janssen

Managing Director van The House of Marketing